Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici eş sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolgan süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşük devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bol bol siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme amacıyla araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil yok daha leylek sorunlara yol açabilir. Yedek kesim ve mabeyin tamirinde kaliteli ve kaynak kişi ı bakım sunan Tata servisi, ivedilikle ve garantili araba servis hizmetleri işteşlik sabah akşam evvel tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında üstünlük derecesi şiddetle ve üstünlük derecesi kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en melek gibi insan seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti örtmek amacıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve ciddî tek araba servisimizden filtre değişimine nazaran ziyade artık aristokrasi ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre check here veya takas masraflarından vareste kalmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En kazançlı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti örtmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'î tahlil suç için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi mütedair ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve tutnak ayrılmış şıp diye bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada bi-zâtihi temizlense da/de ağrak aşamada haza olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve garantili vahit çözüm erişmek karşı en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret rasyonel fiyatlarla gidermek karşılığında firmamıza vakit kaybetmeden başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında genişlik mücmel sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *